Per woonplaats hebben wij genoteerd welke aanbieders er gevestigd zijn. Voor meer informatie kunt u doorklikken naar de website van de sportaanbieder. Naast het reguliere sportaanbod, hebben wij op onze website ook het unieke aabod (aangepast sportaanbod) voor in
beeld gebracht.

Lukt het niet om een passend sportaanbod te vinden? Wij helpen graagHelpen graag

Breedenbroek

Schieten:   Schietvereniging St. Hubertus
Scouting:   Scouting Saksenheerd
Voetbal:   RKVV AJAX Breedenbroek

Etten

Gym & Zaalsport:   Zaalsportvereniging Unitas
Ruitersport:   Rijvereniging en Ponyclub Scholtenhof
Voetbal:   Voetbalvereniging Etten

Heelweg

Voetbal:   HSV’72

Gendringen/ Voorst

Fitness:   Kei-fit Center
Gymnastiek:   Gymvereniging Gendringen
Hengelsport:   Hengelsportvereniging Het Baarsje
Scouting:   Scouting Gendringen
Voetbal:   Voetbalvereniging Gendringen
Scouting:   H. Wilkensgroep Scouting Voorst

Megchelen

Gym & Aerobic:   Megchelse Gymnastiekvereniging en Aerobic Vereniging - MGV
Voetbal:   Sportvereniging Gedeon Garde - SVGG
Volleybal:   Volleybalvereniging De Adelaars

Netterden

Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Sport Ontspanning Spel
Voetbal:   Voetbalvereniging NVC

Silvolde/ Bonte brug

Badminton:   Spees Sjuttel
Basketball:   Streetball Lichtenberg
Fitness:   Peak Fit
Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Souplesse/Recreatiesportvereniging Souplesse
Scouting:   Scouting Silvolde
Tennis:   Lawn Tennis Club de Paasberg
Voetbal:   Sportclub Silvolde
Zaalvoetbal:   FC Brasil '77

Sinderen

Combinatie vereniging:   Sportvereniging S en O

Terborg

Fitness:   Sport & Gezondheidscentrum Physique
Ruitersport:   Stichting Ruitersport Sylawald
Tafeltennis:   Hercules tafeltennisvereniging
Voetbal:   Voetbalvereniging Terborg
Volleybal:   Vollverijs
Zwemmen/ polo:   Zwem- en Polovereniging Nautilus '61

Ulft

Atletiek:   Atletico '73
Badminton:   Ulftse Badminton Club - UBC
Fitness:   Fit- en Gezondheidscentrum Ketelaar Sport
Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Ulfariet
Handbal:   UGHV
Kickboksen:   Mills Gym
Korfbal:   Korfbalvereniging De Issel
Paardrijden:   Rijvereniging en Ponyclub De Walsruiters
Scouting:   Scouting Ulft
Tennis:   Lawn Tennis Club de IJsselweide
Vechtsport:   Pencak Silat Ular Sendok
Vissen:   HSV De Brasem
Voetbal:   Voetbalvereniging SDOUC
Voetbal:   Voetbalvereniging Ulftse Boys
Volleybal:   Volleybalvereniging Blok `71
Volleybal:   Volleybalvereniging Revolva
Watersport:   Roei- en Kanovereniging het Anker
Watersport:   Zwem- en Waterpolovereniging De Gendten
Wielersport:   RTC De Wildt
Wielersport:   Stichting Wielerpromotion Gendringen

Varsselder-Veldhunten

Voetbal:   Voetbalvereniging GWVV 

Varsseveld

Badminton:   Badminton Club Varsseveld
Bowling:   Bowling Vereniging Varsseveld
Bridge: Bridgeclub Varsseveld
Dammen:   Varsseveldse Damclub - VADAC
Gymnastiek:   Varsseveld Gymnastiek Vereniging - VGV
Handbal:   Handbalvereniging Reflex
Motorsport:   VAMAC
Paardensport:   Paardensportvereniging RV Varsseveld en PC Varus
Schieten:   Schietcollege Prins Alexander
Schieten:   Schietvereniging Halfweg
Tafeltennis:   Tafeltennisvereniging Reflex
Tennis:   Varsseveldse Lawn Tennis Club
Voetbal:   Sportclub Varsseveld
Volleybal:   Volleybalclub Varsseveld - VCV
Zwemmen:   Zwem en Polovereniging DOS Varsseveld
Wielersport:   WTC de Slinge
Sportcentrum:   Sportcentrum Vital Varsseveld
Sportcentrum:   Fit in Varsseveld

Westendorp

Combinatie vereniging:   S.E.V.  Westendorp
Voetbal:   Sportvereniging Westendorp