Per woonplaats hebben wij genoteerd welke aanbieders er gevestigd zijn. Voor meer informatie kunt u doorklikken naar de website van de sportaanbieder. Lukt het niet om een passend sportaanbod te vinden? Wij helpen graag!

Breedenbroek

Schieten:   Schietvereniging St. Hubertus
Scouting:   Scouting Saksenheerd
Voetbal:   RKVV AJAX Breedenbroek

 

Etten

Gym & Zaalsport:   Zaalsportvereniging Unitas
Ruitersport:   Rijvereniging en Ponyclub Scholtenhof
Voetbal:   Voetbalvereniging Etten

 

Heelweg

Voetbal:   HSV’72

 

Gendringen/ Voorst

Fitness:   Kei-fit Center
Gymnastiek:   Gymvereniging Gendringen
Hengelsport:   Hengelsportvereniging Het Baarsje
Scouting:   Scouting Gendringen
Voetbal:   Voetbalvereniging Gendringen
Scouting:   H. Wilkensgroep Scouting Voorst

 

Megchelen

Gym & Aerobic:   Megchelse Gymnastiekvereniging en Aerobic Vereniging - MGV
Voetbal:   Sportvereniging Gedeon Garde - SVGG
Volleybal:   Volleybalvereniging De Adelaars

 

Netterden

Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Sport Ontspanning Spel
Voetbal:   Voetbalvereniging NVC

 

Silvolde/ Bonte brug

Badminton:   Spees Sjuttel
Basketball:   Streetball Lichtenberg
Fitness:   Peak Fit
Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Souplesse/Recreatiesportvereniging Souplesse
Scouting:   Scouting Silvolde
Tennis:   Lawn Tennis Club de Paasberg
Voetbal:   Sportclub Silvolde
Zaalvoetbal:   FC Brasil '77

 

Sinderen

Combinatie vereniging:   Sportvereniging S en O

 

Terborg

Fitness:   Sport & Gezondheidscentrum Physique
Ruitersport:   Stichting Ruitersport Sylawald
Tafeltennis:   Hercules tafeltennisvereniging
Voetbal:   Voetbalvereniging Terborg
Volleybal:   Vollverijs
Zwemmen/ polo:   Zwem- en Polovereniging Nautilus '61

 

Ulft

Atletiek:   Atletico '73
Badminton:   Ulftse Badminton Club - UBC
Fitness:   Fit- en Gezondheidscentrum Ketelaar Sport
Gymnastiek:   Gymnastiekvereniging Ulfariet
Handbal:   UGHV
Kickboksen:   Mills Gym
Korfbal:   Korfbalvereniging De Issel
Paardrijden:   Rijvereniging en Ponyclub De Walsruiters
Scouting:   Scouting Ulft
Tennis:   Lawn Tennis Club de IJsselweide
Vechtsport:   Pencak Silat Ular Sendok
Vissen:   HSV De Brasem
Voetbal:   Voetbalvereniging SDOUC
Voetbal:   Voetbalvereniging Ulftse Boys
Volleybal:   Volleybalvereniging Blok `71
Volleybal:   Volleybalvereniging Revolva
Watersport:   Roei- en Kanovereniging het Anker
Watersport:   Zwem- en Waterpolovereniging De Gendten
Wielersport:   RTC De Wildt
Wielersport:   Stichting Wielerpromotion Gendringen

 

Varsselder-Veldhunten

Voetbal:   Voetbalvereniging GWVV 

 

Varsseveld

Badminton:   Badminton Club Varsseveld
Bowling:   Bowling Vereniging Varsseveld
Bridge: Bridgeclub Varsseveld
Dammen:   Varsseveldse Damclub - VADAC
Gymnastiek:   Varsseveld Gymnastiek Vereniging - VGV
Handbal:   Handbalvereniging Reflex
Motorsport:   VAMAC
Paardensport:   Paardensportvereniging RV Varsseveld en PC Varus
Schieten:   Schietcollege Prins Alexander
Schieten:   Schietvereniging Halfweg
Tafeltennis:   Tafeltennisvereniging Reflex
Tennis:   Varsseveldse Lawn Tennis Club
Voetbal:   Sportclub Varsseveld
Volleybal:   Volleybalclub Varsseveld - VCV
Zwemmen:   Zwem en Polovereniging DOS Varsseveld
Wielersport:   WTC de Slinge
Sportcentrum:   Sportcentrum Vital Varsseveld
Sportcentrum:   Fit in Varsseveld

 

Westendorp

Combinatie vereniging:   S.E.V.  Westendorp
Voetbal:   Sportvereniging Westendorp